Friday, January 30, 2009

pederastijos krizė

jumk, 2009 01 09 00:22
IR KAS CIA PER VARYMAS ANT VALDZIOS.PATYS LIETUVIAI KALTI DEL TOKIOS SITUACIJOS.JUK PINIGAI IS NIEKUR NEATSIRANDA.ZMONES JU NEPRINESA I BIUDZETA.O JAI JU NERA KAS TADA?
PATARIMAS KAIP SKUbIAI GALIMA ISEIT IS KRIZES.
1.VISA KULTURA MUZIEJAI IR TT.UZDAROMI LAIKINAI
2.SPORTAS PANAIKINAMAS,JO NEFINANSUOJANT
3.PRADĖT KREST VISOKIUS NETEISINGAI GAUNANCIUS PASALPA PILIECIUS
4.STABDOMA SPORTO RUMU STATYBA IR PNS.
5.AUKSTASIS MOKSLAS TIKTAI MOKAMAS
6.VIDURINES KURSA SUBALANSUOT,PAGERINT.JOG TILPTU I 10KL.BAIGUSIUS RUOST SKUBIAI I PRAMONE,ZEMES UKI.
IS SUTAUPYTU PINIGU GERINT PRAMONE IR TT.TADA PASIJAUS KASKAS,O NE DABAR...
IR KAD RUSIJOS MALONES...


---

Kiek kainuoja virta dešra? Kur jos čia galėčiau nusipirkti? Ir ar iš viso tokios jie čia turi? Šie klausimai man nedavė ramybės visą naktį, sapnavau košmarus, o ryte skaudėjo galvą.

Kas? O kodėl taip? Aš tiksliai ir nežinau, be to, man kiek nepatogu, negalėčiau, ne... Gal kitą kartą labiau pasiseks, tikiuosi, nes pranešiu iš anksto. Tikrai, užtikrinu - stebėsiu kaklą ištempęs, kad jokiu būdu nepražioplinčiau. Nors ir dabar nepraleidau, pastebėjau, bet, man rodos, dabar nelabai derėtų, ne, geriau vėliau, kitą kartą. Tada bus daug smagiau, nujaučiu, ne - esu užtikrintas!

---

Laiškas Agnei Rūtai

O tu, pikčiurna, kur slepiesi pastarasias kelias savaites? Ar įklimpai liūne iki galvos ir viskas, ką begali padaryti, tai sukinėti kaklą ir žiopčioti, kad į užspaustus plaučius patektų bent kiek daugiau oro? Tikėsimes liūnas bent senoviškas, toks, kur durpių sluoksnis po vandeniu tūno, o ne padangos ir žuvies koncervai išsprogę, pirmu atveju bent galėtumeis didžiuotis savimi kaip būsimuoju archeologiniu radiniu - muziejaus eksponatu, kai tave nuogą didelėj formalino kolboj pakiš po stiklu visų apžiūrai, taip bent po mirties pabūtum panaši į tą penthouse mergelę. Antruoju atveju tektų pūti kartu su sprogusiais koncervais ir padanga, kol vieną dieną tavo griovį numelioruotų jaunieji žalieji skautai, pravažiuotų buldozeriu ir tavo likusius sutraiškytus kaulus nurūšiuotų prie stipusių katyčių ir zuikučių, galiausiai sumaltų ir panaudotų kaip prastą, bet pigią trąšą to pačio, bet jau užversto griovinio liūno dirvožemio kokybei gerinti. Gal koks nususęs susiraitęs berželis usnių paunksnėje ir turėtų iš tavęs naudos savo juodiems dryžiams piešti, nes tavo kaulai juodi, kaip smalos ir granito asfalto košė, čia vis nuo tos velniavos, kuri yra Tu.
O ką veiki?

Pikčiurna? Kur tu matai čia pikčiurną? Aš tai niekur. Jos dabar nėra namie, guli kažkur pusnyse, žiemos miegas patraukė. Visai neblogai taip - po akinama baltuma nemažai tamsos galima surasti. Suprantama, sėkmė kaip visad lydi, tai būtent toji pusnis buvo visai greta greitkelio, tai kartkartėmis koks ratas makaulėn trenkdavo kartą kitą. Bet kai šioji sušalusi labiau už pačią žemę, o smegenų drebutis pavirto kokoso riešutu, kur tik žievė beliko, o joje tik prisiminimai, tai nė velnio nepakenkė ir stabtelėjęs draudžiamoje vietoje sunkvežimis. Aišku, galėjo papilti dar kokią toną žvyro, kad šilčiau būt, bet gi krizė, pinigų taip nebemėto. Gerai bent, kad kelių valymui finansų veik neskiriama taupumo sumetimais, bo inspekcija būt anksčiau atkasusi ir privertusi susimokėti už naudojimąsi nakvyne. Ir niekam nerūpi, kad pakelėj sustumtoje benzino pritraukusioje sniego krūvoje laikinam apsistojimui nėra jokių draudžiamųjų ženklų, ypač raganoms pikčiurnoms. Ne, nuplėš dabar bet ką, jei tik galės, jau iš po žemių tikrąja to žoždio prasme iškapstys. Bet mano laimei, kai mane aptiko, negalėjo nulupti mokesčio už sniego krūvos užimtumą, nes tuo metu kaip tik ji buvo nutirpusi, kartu nusinešdama savomis rankomis statytą sniego pilį į artimiausią nuotėkų angą... Buvo graudu žiūrėti į varganą purvinai klampią srovelę, kuri visgi kartais tokia panaši į realų gyvenimą, kad net apniko depresija. Kadangi šios nedera švaistyti veltui, nes nežinai, kada ir už psichologines būsenas reikės susimokėti, kad tau būtų leista psichuoti, tai pasinaudojusi proga vėl grįžau gadinti gyvenimo kitiems.


---

Shostakovich:
Jazz Suites Nos 1 and 2 / Piano Concertos Nos. 1 & 2 / Cello Concerto No. 1 / Quintet for piano and strings

Schnittke:
Choir Concerto and Requiem / Chamber Music / Concerto for piano four hands / Concerto for piano and strings / Quintet for piano and string quartet

John Cage: Complete Music for Prepared Piano

Kokie nekūrybingi pavadinimai, be to, aiškai matosi - vienas nuo kito nusižiūrėjo!

No comments: