Friday, December 11, 2009

Kitos meilės istorijos

Pirma, graži ir tyra
+

Antra, graži ir pakomentuota

Jolanta ir Gintaras
Susirašinėjimą labai palengvino Vedlys, na o po mėnesio internetinio bendravimo nusprendėme susitikti gyvai. Draugauti buvo labai lengva: sutapo požiūriai į dvasines vertybes, atradom daug bendrų pomėgių, lyg būtume sukurti vienas kitam. Taip gimė meilė ir šį spalvotą rudenį sujungėme savo likimus..

© DarniPora.lt

+

Eksperto komentaras: Vedlys - labai zajebys, jei nemoki daryti tokio vieno nevisada smagaus dalyko. "Never stop thinking", kaip sako... vokiečiai.

+

Trečia. o dabar prisiminkime tą kinę cirko akrobatę, kuri pasiekė save palaižyti ir tik tada pastebėjo, kad vis dar apsirengusi

Emptywalls ir šunys
(Septyni; trys dideli, trys maži ir vienas nešuo)
Pasipisinėjimą labai palengvino pilnai sintetinė, šiuolaikinių šunų itin mėgiama, Shell Ultra 0W20 alyva. Daryti buvo lengva: puikiai sutapo pagrindinės techninės charakteristikos ir puikus elastingumo koeficientas, leidžiantis atlaikyti padidinas apkrovas. Atradome daug naujų dalykų, pasirodo, šunys ne tik girdi, bet ir gali inkšti ultragarsu, ypač prie didelių apkrovimų (> 6000 RPM). Ypač be 0w20. ,atradom daug bendrų pabėgių, lyg būtume sukalti su jais vinim, tada gimė jobtvajmat ir pyzdec kaip jobino spalvotai į jungtis, kad net skraidanti elektrinė kurva piso nachui iš apačios (į patį viršų)

---

The Boondock Saints (1999)

1 comment:

Atūrenga said...

"Skraidanti elektrinė k...". Genialu!