Tuesday, April 15, 2008

meškutė rūke knysliukas dūmuose

šiandien buvo labai šauni dienelė! po pamokų ėjau į pasimatymą su Tomu, nusivedė mane į kiną, žiūrėjom kažkokią linksmą komediją, bet jis niekaip negalėjo atitraukti nuo manęs akių :))) po filmo ėjom valgyti cukraus vatos ir aš jam pasėdejau ant kelių, tai buvo labai miela ir romantiška akimirka! ir širdutės saldutės katytės meilutės kojytės basutės rankelės galvelės gėlytės gražutės skaistutės akytės apvalios ausytės pailgos bitutės rainuotos kojytės medutis šaunuolis linksmuolė meškutė karpyta saulutė tapkutė gauruota kudlota sesutė raudonos rožytės spartuoliai paukštukai

--

Grįšiu Nemune ledai išplauks. Obelys pabals. Parymok, manęs palauk Prie baltos obels. Parugėm gelsvom basa Vasara prabėgs. Mėnesienoje rasa Ašara žibės. Bus ruduo. Atjos šiaurys, Obelys pagels. Lauk manęs pavakary Vėtroj prie obels. Šaltis išrašys languos Tulpes, ramunes. Negyvuos žiemos speiguos Tujen lauk manęs. Jei dar myli, jei brangus, Jei manim tiki, - Šaltas apkasas man bus Tėviškė jauki. Ir tu būsi taip arti, Jausiu prie šalies. Ir aplenks mane mirtis, Ir kulka nelies. Tu žiedelio nenumauk. Nenukirpk kasų. Ilgai laukus, dar palauk, Grįšiu iš tiesų. Vėliavas nuleistas neš: Žuvusį minės. Netikėki… Grįšiu aš, Grįšiu. Lauk manęs. Akmenys paplentėm kauks, Sužaliuos lazda. Lauk manęs, kai nebelauks Niekas niekada.
S.Nėris

kaip deklamuoti: pajemi putojančio dalyko tabletę i burną prieš tai pajemi porą kartų i burnytę, kas degtinės, kas kitų svaiginančių daiktų, pagal pomėgius, jausmingumui paaštrinti, smogi plaktuku, kietu smailiu pieštuku sau per rankutę ir tada jau staugi eilėraštį. profesionalus atlikimas nutiktų jei dalyko tabletė suputotų ir dribtų lauk iš nasrų sulig dvejų paskutinių posmų apogėjumi. baigus galima dar tęsti ir tuoj vėl baigti, tvojantis į scenos grindis, grakščiai suvaidinant išmatų maišo neilgą skrydį ar epilepsijos ištiktą šokančią paukštę lyriškai-meniškai ilgesingai-romantiškai.

--

kas naujo? beseech

No comments: